Zoltán atya műsora a Mária Rádióban szeptember 10-én

• 2023. szeptember 13.

Dr. Osztie Zoltán plébános atya műsora négy hetente jelentkezik a Mária Rádió hullámhosszán.
Szeptember 10-én (vasárnap) este 21:05 órakor plébános atya vendége Dr. Berán Ferenc atya lesz, akivel a lengyel Boldog Stefan Wyszynski bíboros életszentségéről fognak beszélgetni.

Hallgassa Ön is műsorunkat a Mária Rádió 88,8 Mhz. budapesti hullámhosszán vasárnap este.

A beszélgetés apropója, hogy hamarosan sor kerül a magyar-lengyel barátságot erősítő következő eseményünkre, ahol Berán atya Wyszynski bíborosról fog beszélni. Beszél az ő gyökereiről, kapcsolatáról az anyafölddel, érzékenységéről a rászorulókkal kapcsolatban, valamint a mély Mária tiszteletéről.
Jöjjön majd el Ön is Ferenc atya előadására szeptember 12-én (kedden) este 18:00 órakor.

Előtte azonban hallgassuk közösen a Mária Rádiót.

a fotón: Dr. Berán Ferenc (j) és Dr. Osztie Zoltán (b)