Hanganyagok

Hanganyag Megjegyzés Lejátszás Feltöltötte Feltöltve
A templom főoltára - Molnár C. Pál élete A budapesti Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébániatemplom Molnár C. Pál által készített főoltárának bemutatása Csillag Éva és Csillag Péter (a művész unokája) előadásában. Elhangzott 2017. szeptember 16-án, a "Nyitott templomok napja" programsorozat keretében. Aranyossy Mihály 2017. október 11.
Sejtelmek és rejtelmek: csodák és lappangó kéziratok Csíksomlyón Kétszáz évvel ezelőtt egy idős csíksomlyói ferences, Losteiner Leonárd kis könyvet írt a Csíksomlyón történt csodákról. A kézirat hosszú lappangás után nemrégiben jelenhetett meg. Dr. Mohay Tamás néprajzkutató előadása a "Nyitott templomok napja" templomi rendezvényén. Aranyossy Mihály 2017. október 11.
Homilia Advent II. vasárnapján Csordás Gábor a Központi Szeminárium prefektusának homíliája Advent II. vasárnapján Rochlitz László 2016. december 5.
Homilia Krisztus Király vasárnapján Csorba Gábor állandó diakonus homiliája Krisztus Király vasárnapján. Rochlitz László 2016. november 23.