Zarándoklat Boldog Brenner János nyomában Szombathelyre

• 2023. május 2.

2023. május 1-én ünnepeljük Brenner János vértanú boldoggá avatásának ötödik évfordulóját.
Bizonyára sokan emlékeznek rá, hogy templomi közösségünk 2018-ban nagylétszámú zarándokcsoporttal vett részt a boldoggá avatás szertartásán Dr. Osztie Zoltán plébános atya vezetésével Szombathely városában.
Az ötödik évforduló alkalmából 2023. május 1-én (hétfőn) 10:00 órakor szentmisét mutat be Osztie Zoltán atya, Breznay István atya és Schall Tamás atya a szombathelyi Sarlós Boldogasszony Székesegyház mellékoltáránál, boldog Brenner János síremlékénél.
A szentmisét követően ellátogatunk a rábakethelyi templomba, valamint arra a helyre is, ahol a tragikus gyilkosság történt. Az ott felállított emlékhelyen, a kápolnában imaórát és litániát tartunk.

A zarándoklatra a plébániai irodában várjuk a jelentkezéseket a név és telefonszám megadásával, valamint a részvételi díj egyidejű befizetésével.

A plébániai iroda nyitvatartása: H-SZ-P-i napokon 09:00 - 12:00 és 15:30 - 17:30 óra között

Cím: 1056 Budapest, Március 15. tér 2. (földszint).