Házasság Hete '2024 - Záró szentmise a Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templomban

• 2024. február 19.

Hazánkban 2024-ben tizenhetedik alkalommal rendezik meg a "Házasság Hetét" a keresztény egyházak, és civil szervezetek széles körű összefogásával.
Az országos rendezvénysorozat célja, hogy felhívja a figyelmet a házasság, a család értékeire és fontosságára, valamint hogy segítséget nyújtson a házasságra készülőknek vagy a párkapcsolati problémákkal szembesülőknek.

A 2024. február 11-18. között megrendezésre kerülő eseménysorozat záró szentmiséjére a Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templomban kerül sor.
A szentmisét bemutatja: Dr. Fábry Kornél esztergom-budapesti segédpüspök.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt 2024. február 18-án (vasárnap) 18:00 órakor a templomban.
A templom címe: 1056 Budapest, Március 15. tér
(az Erzsébet-híd pesti hídfőjénél)

fotó: Merényi Zita / internet