Dr. Vecsey József (szerk): Mindszenty bíboros - kötetbemutató beszélgetés

• 2023. március 30.

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves Családját könyvbemutató beszélgetésünkre

Dr. Vecsey József (szerk.): Mindszenty bíboros - Írások hetvenedik születésnapjára

Időpont: 2023. március 29. (szerda) 18:30 óra
Helyszín: Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom altemploma (1056 Budapest, Március 15. tér)

A kötetbemutató beszélgetés résztvevői:
- Dr. Taczman Andrea, a Mindszenty-kötet fordítója
- Soós Viktor Attila, a Nemzeti Emlékezet Bizottsága és a Mindszenty Társaság tagja, a kötet lektora
- Szalai Viktor, a Közi Horváth József Népfőiskola alapítója, a könyv kiadója

A beszélgetés moderátora:
Bágya Rita a Mindszenty Társaság titkára

A beszélgetés előtt 17:00 órakor szentmise, majd vesperás lesz a templomban, amelyre szintén szeretettel hívjuk és várjuk a híveket.

Mindszenty József bíboros urunk születésnapján imádkozzunk közösen boldoggá avatásáért és kérjük egységben közbenjárását a világ békéjéért, nemzetünk lelki megújulásáért.

"Istenünk, te Mindszenty József bíborost arra választottad ki, hogy az üldöztetés idején mindhalálig hűséges főpásztor legyen: az igazság és a szeretet tanúságtevője.
Hívő néped örömére add meg, kérünk, hogy őt mielőbb Egyházunk szentjei között tisztelhessük. Krisztus, a mi Urunk által. Ámen."

(A beszélgetést követően a kötet kedvezményes áron megvásárolható.)