Boldog Romzsa Tódor püspök emléknapja a Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templomban

• 2024. április 18.

„Megalkuvás nélkül!”

A Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia plébánosának lelkipásztori tervében ez az év a szentek és boldogok missziós éve.
Ezért az év folyamán közösségünk életében kiemelt jelentőséggel bír majd a magyar szentek és boldogok -havonkénti- megünneplése.
Szentmisével, vesperással, ünnepi prédikációval, filmvetítéssel, rövid zarándoklatokkal, és további kapcsolódó programokkal emlékezünk meg a közelmúlt magyar szentjeiről és boldogairól.

2024. április 15-én (hétfőn) emlékezünk meg Boldog Romzsa Tódor püspökről a Belvárosi Főplébánia-templomban.

Program:
16:30 órakor Boldog Romzsa Tódor püspök portréjának kihelyezése és megáldása a szentélyben
16:40 órakor - vesperás
17:00 órakor - ünnepi szentmise

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!