Senior közösségek a Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánián

• Plébániánk közösségei/Senior közösség
  • 2022. december 15.

A Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom altemplomában Senior közösség alakult 2020. január 14-én.
Az érdeklődők magas létszáma indokolta, hogy végül két csoport jött létre kb. 15-15 fővel. Második csoportunk 2020. január 21-én tartotta alakuló foglalkozását.
A közösségek megalakulásáról a Belváros-Lipótvárosban szerkesztett, és sugárzott "City TV" is tudósított műsorában.

Az I. számú csoport minden hónap második keddjén 10:00 órakor találkozik.
A II. számú csoport pedig minden hónap harmadik keddjén 10:00 órakor tartja az összejöveteleit.

A közösségek nyitottak, tehát továbbra is várjuk az érdeklődők jelentkezését a 06-20-432-2589-es telefonszámon.
Szeretettel hívunk és várunk mindenkit, aki szívesen tartozna egy hasonló gondolkodású, életkorú, élethelyzetű egyénekből álló csoporthoz.

Tervezett programok:

• Beszélgetés a korosztályt érintő kérdésekről pl. egyedüllét vagy magányosság szomatikus, pszichés változások életkori sajátossága, konfliktus kezelés, örömforrások
  • Múzeum-, vagy tárlatlátogatás minden második hónapban a csoport döntése, illetve a lehetőségek szerint