Kultúra és turizmus eseménynaptár

Időpont Rendezvény Részvételi feltételek
2017-12-18 17:00 Roma karácsony Roma karácsony a Belvárosi Főplébániatmeplomban
2017-12-20 16:00 Orgonahangverseny a templomban Templomunkban minden szerdán 16:00 órakor 45 perc időtartamú orgonahangverseny kerül lebonyolításra, ahol Virágh András Liszt Ferenc díjas Érdemes Művész, és Szotyori-Nagy Gábor orgonaművész varázsolja el a hallgatóságot a játékával.
Johann Sebastian Bach: D moll toccata és fúga
César Franck: Piece heroique
Tomaso Albinoni: Adagio
Liszt Ferenc: BACH fantázia és fúga
A felnőtt belépőjegy ára: 3.500 forint / fő
Diák és nyugdíjas belépőjegyára: 3.000 forint / fő
Jegyek elővételben vásárolhatók a www.organconcert.hu és www.jegymester.hu oldalakon, valamint előadás előtt (15:00 órától) a helyszínen.
2017-12-24 09:00 Halászlé megáldása Szögedi halászlé karácsonyi megáldása a Szegedi Halászcsárda előtti területen.
(1056 Budapest, Belgrád rakpart (Nemzetközi Hajókikötő)
2017-12-27 16:00 Orgonahangverseny a templomban Templomunkban minden szerdán 16:00 órakor 45 perc időtartamú orgonahangverseny kerül lebonyolításra, ahol Virágh András Liszt Ferenc díjas Érdemes Művész, és Szotyori-Nagy Gábor orgonaművész varázsolja el a hallgatóságot a játékával.
Johann Sebastian Bach: D moll toccata és fúga
César Franck: Piece heroique
Tomaso Albinoni: Adagio
Liszt Ferenc: BACH fantázia és fúga
A felnőtt belépőjegy ára: 3.500 forint / fő
Diák és nyugdíjas belépőjegyára: 3.000 forint / fő
2018-01-03 16:00 Orgonahangverseny a templomban Templomunkban minden szerdán 16:00 órakor 45 perc időtartamú orgonahangversenyt szervezünk, ahol Szotyori Nagy Gábor orgonaművész varázsolja el a hallgatóságot a játékával.
Johann Sebastian Bach: D-moll toccata és fuga
Louis-Claude Daquin: X. Noël
Alexandre Guilmant: Offertoire on the Christmas Hymns
Edwin Lemare: Joy to the World
Liszt Ferenc: In dulci jubilo, Adeste fideles
Charles Marie Widor: Toccata

Jegyek elővételben vásárolhatók a www.organconcert.hu és www.jegymester.hu oldalakon, valamint előadás előtt a helyszínen.
2018-01-10 16:00 Orgonahangverseny a templomban Templomunkban minden szerdán 16:00 órakor 45 perc időtartamú orgonahangversenyt szervezünk, ahol Szotyori Nagy Gábor orgonaművész varázsolja el a hallgatóságot a játékával.
Johann Sebastian Bach: D-moll toccata és fuga
Louis-Claude Daquin: X. Noël