Sajtótájékoztató az altemplomban 2017. december 1-én

• Archívum/Archív események
  • 2017. december 2.

2017. december 1-én egy országos sajtótájékoztató került lebonyolításra a Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébániatemplom altemplomában. A sajtótájékoztató keretében Dr. Osztie Zoltán plébános úr és Dr. Fábry Kornél főtitkár úr (Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus titkársága) a 2018. január 1-én 00:00 órakor megkezdésre kerülő folyamatos szentségimádásról tájékoztatta a sajtó megjelent munkatársait.
A sajtótájékoztató vendége volt Bán Teodóra asszony, a Budapesti Fesztivál, és Turisztikai Nonprofit kft. igazgatója, valamint Wohlmuth István úr, Belváros-Lipótváros önkormányzatának kulturális tanácsosa.

A folyamatos szentségimádásra a regisztráció már elindult, szeretettel várjuk a hívek jelentkezését az orokimadas.belvarosiplebania.hu honlapon.