Rohmann Ditta hangversenye az altemplomban

• Hirdetések/Aktuális hírek
  • 2018. január 11.

Folytatódik az adventi időszakban megkezdett sorozat! Rohmann Ditta csellóművész folytatja a "Bach-forrás / Bach-stream" elnevezésű sorozatát, amelynek keretében Johann Sebastian Bach csellóműveit mutatja be a közönség számára.
Rögzített program nincs, mivel a művésznő a saját és a közönség hangulatához abban a pillanatban legjobban illő darabokat fogja eljátszani.

FONTOS: hangversenyünk gyermekbarát. A szülőkkel érkező gyerekek számára felügyeletet, illetve rajzeszközöket biztosítunk a koncert időtartamára.
A hangverseny időpontja: 2018. január 28. (vasárnap) 17:00 óra
Időtartama: kb. 60 perc
Helye: A Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom altemploma (1056 Budapest, Március 15. tér)
Az altemplom maximális kapacitása 70 fő.
Belépőjegyek vásárolhatók a koncert előtt a helyszínen, vagy hétköznapokon a templom pénztárában 11.00 és 16.00 óra között.
A jegy ára a koncertre: 2.000 forint / fő
Diákoknak és nyugdíjasoknak: 1.500 forint / fő