Ünnepi hangverseny Sebestyén Márta és a Szent Efrém kórus közreműködésével

• 2017. július 10.

"Angyaloknak nagyságos asszonya"

Ünnepi hangverseny a Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templomban
2017. augusztus 13-án, vasárnap este 19.30-órakor.

Közreműködik:
SEBESTYÉN MÁRTA, (UNESCO-békedíjas) népdalénekes
és a
SZENT EFRÉM FÉRFIKAR
(művészeti vezető: Bubnó Tamás)

Égi és földi születésnapok zenei ünnepére gyűlnek össze az előadók, és közös ünneplésre hívják barátaikat erre az estére, Budapest gyönyörűen felújított ősi templomába. Nagyboldogasszony ünnepi liturgiájának énekei, Szent István ás Szent László királyokról, valamint Árpád-házi Szent Piroskáról szóló himnuszok, népi énekek csendülnek föl, s elhangzanak a bizánci és nyugati keresztény világnak az Istenszülő tiszteletére alkotott legszebb imái. Hálaadás és tisztelgés ez a magyar és európai keresztény hagyományokért, valamint a sok áldásért, buzdításért és szeretetért, amely pályájuk során körülvette őket.

JEGYÁRAK:
felnőtt: 3.500 Ft
nyugdíjas és diák: 2.500 Ft
kapunyitás: 19.00 órakor, helyfoglalás: érkezési sorrendben

Jegyek kaphatóak: a Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom pénztárában
hétfő-szombat: 09.00-15.30 óra között, valamint a hangverseny előtt a helyszínen.

Internetes jegyrendelés: e-mailben az info@szentefrem.hu címen, valamint a Szent Efrém Férfikar facebook oldalán