Hirdetések 2017. október 15-én

Hétfőn Alaquoue Szent Margit,
Kedden Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanú emléknapja
Szerdán Szent Lukács evangelista ünnepe lesz

1. Vasárnap a 10 órai szentmisét követően a karitász csoport szeretettel várja a testvéreket az altemplomba agapéra.
  2. Szerdán a 17 órai szentmise után a Budapesti Énekes Iskola Mezei János vezetésével a Katolikus Egyház esti imádságát, a vesperást énekli.
  3. Október hónapban a hétköznapi szentmisék előtt, szerda kivételével fél öttől a rózsafüzért imádkozzuk. Szerdán 15 órától a Szeretetláng imaóra keretében mondjuk el ezt az imánkat a Szent Mihály templomban. Ebben az időszakban, tehát október hónapban ezért a pénteki szentségimádás a rózsafüzér-ima előtt a feltemplomban lesz.
  4. Jövő vasárnap missziók vasárnapján a templomi gyűjtést a missziók javára tartjuk.
  5. Hegyi Gábor festőművész tárlatvezetést tart a Szent Kinga teremben a saját műveiből válogatott és rendezett kiállításon, október 28-án 14 órától.
  6. Továbbra is kérjük azokat, akiknek módjukban áll, hogy iskolaszerekkel támogassák az azokban szűkölködő kárpátaljai gyermekeket. Számítástechnikai eszközöket és könyveket nem kérünk. Az adományok minden nap a Szent Erzsébet ereklye előtt elhelyezett ládában helyezhetők el. Bármilyen nagyságrendű segítségért hálásak vagyunk.