Altemplomi beszélgetések 2018.

• Hirdetések/Aktuális hírek
  • 2018. február 8.

Új sorozatot indítunk az altemplomban. 2018. február 23-án (pénteken) 18:00 órakor egy beszélgetős ún. "talk-show" beszélgetéssel várjuk az érdeklődőket. Bizonyára sokan emlékeznek rá, hogy tavaly ősszel a rahói gyerekek számára gyűjtöttünk írószer adományokat. Az írószerek decemberi átadásakor foglamazódott meg Osztie Zoltán és Mikulyák László plébános urakban, hogy bizonyára érdekes lenne elmondani a budapesti érdeklődőknek, hogy hogyan élnek Kárpátalja megyar lakói.
Milyen nehézségeik vannak, hogyan ünnepelnek, vannak-e speciális rahói szokások, stb.?

Mikulyák Atya beszélgetőtársa Vantal István lesz ezen az estén, de természetesen a hallgatók is feltehetik majd a kérdéseiket.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

A fotón Dr. Osztie Zoltán belvárosi plébános és Mikulyák László rahói plébános látható.